Stowarzyszenie Podróżników "HORYZONT" w Sopocie
Start
Spotkanie podróżnicze 13.01.2017r. PDF  Array Drukuj Array
Wpisany przez admin   
wtorek, 03 stycznia 2017 18:47
Zapraszam w imieniu "Stowarzyszenia Podróżników Horyzont" na spotkanie z Dariuszem Tkaczykiem który opowie o możliwościach turystyki letniej w Dolomitach. Spotkanie odbędzie się w dniu 13.01.2017(piątek) o godz.19:00 w "Naszej Szkole" (Gdańsk ul.Ciołkowskiego 10)
Dariusz pisze: Dolomity - góry idealne dla turysty. Jak po nich chodzić?
Dariusz Tkaczyk jest autorem trzytomowego przewodnika po Dolomitach dla turystów, którego już IV wydanie ukazało się w roku 2016. Na spotkaniu przekaże informacje podparte materiałem zdjęciowym ,na temat turystyki letniej w Dolomitach. Krajobraz Dolomitów jest prawdziwie bajkowy, ale największą atrakcją jest możliwość poznawania gór w wymiarze, jakby idealnie skrojonym na potrzeby turysty z Polski.  Dolomity to wspaniałe i zróżnicowane trasy, począwszy od łatwych wędrówek po rasowe wejścia szczytowe i trudne ferraty (ubezpieczone turystyczne drogi wspinaczkowe) . Do tego noclegi w pięknie położonych schroniskach i przytulnych wioskach.
Dariusz opowie o krajobrazie Dolomitów i typowych trasach począwszy od łatwych po trudne wejścia szczytowe i ferraty. Nie zabraknie praktycznych porad dotyczących noclegów, cen  i logistyki w górach. Dla zainteresowanych na końcu krótki (9 min) film instruktażowy na temat chodzenia po ferracie (wejście na szczyt Civetta) i pokaz sprzętu do ferraty z wyjaśnieniem różnych typów ubezpieczeń.
Pozdrawiam
Wojtek Leszczyński
 

Fotomigawki

pa018696_1200x675.jpg

Działamy...

Reklama
Reklama